S čerty nejsou žerty 35 let poté: Poznáte oblíbené herce?

Žena

Jedna z nejoblíbenějších českých pohádek je bezesporu dnes již legendární film S čerty nejsou žerty. Od jeho natočení uběhlo dlouhých pětatřicet let. Jak vypadají herci dnes?
Pohádková komedie S čerty nejsou žerty se vepsala mnoha divákům do paměti a rádi si ji alespoň jednou za rok připomínají, většinou ve vánočním čase. Příběh o pekle, zlé maceše, hodné princezně a její chamtivé sestře je opravdu skvostem české kinematografie.
Bohužel někteří hlavní herci neměli zrovna veselý životní příběh a dnešních dnů se nedožili! Předčasně zemřel například herec Vladimír Dlouhý, který holdoval alkoholu a cigaretám. Zemřel na rakovinu žaludku a slinivky. Bylo mu pouhých 62 let.
Stejný osud potkal i Josefa Kemra, který trpěl stejným druhem rakoviny jako Dlouhý, jen mu bylo o deset let více. Ve filmu hrál také Luděk Munzar, který nás navždy opustil letos v lednu.
Jana Dítětová, která hrála hlavní roli princezny Adélky, se za uplynulé roky změnila k nepoznání! V herecké kariéře však nepokračovala, stejně jako její herecká kolegyně Dana Bartůňková!
Šíp pro vás udělal galerii, kde se můžete podívat, jak se na hlavních postavách podepsal zub času! Pojďte si s námi nostalgicky zavzpomínat na oblíbenou pohádku!