Dva největší beauty veletrhy se již blíží

Denní tisk

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou tradicí se již blíží. INTERBEAUTY PRAGUE a WORLD OF BEAUTY & SPA, se konají 27. a 28. září 2019 na výstavišti v Letňanech a návštěvníci oba veletrhy nyní mohou navštívit za jednotné vstupné.

Letošní veletrhy budou opravdu nabitéAť již programem nebo kosmetickými novinkami. Návštěvníci se mohou těšit na kadeřnickou show Tomáše Arsova, módní přehlídku s vítězkami soutěže krásy Miss Czech Republic, makeupovou Maybelline show s Monikou Bagárovou a především dámy si užijí program pod taktovkou Káji Pavlíčka, jehož součástí bude i přehlídka finalistů Muže roku.
Jednou z TOP novinek letošního veletrhu je představení LED Bed – revoluce v oblasti anti agingu naprosto přírodní cestou. Návštěvníci budou mít možnost si na veletrhu vyzkoušet doslova zázračnou postel osazenou 28 000 led diodami, která prostřednictvím infračerveného, modrého a červeného záření ozdravuje nejen organismus, ale omlazuje i pokožku.

LED Bed prokazatelně po pár kúrách léčivého světelného působení na pokožku zlepší vzhled pleti a její textury, odstraní pigmentové skvrny, povzbuzuje pleť, aby vypadala zdravěji. Anti-aging této terapie stimuluje krevní oběh a opravuje elastinová vlákna v tkáni, což pomáhá udržet pokožku pružnější a pevnější. V průběhu času se dosáhne zlepšeného okysličení a detoxikace, protože pokožka je posílena drobnými krevními buňkami, následuje zlepšená přirozená oprava a tvorba zdravé kůže. Kožní buňky rostou o 150% až 200% rychleji, jsou-li vystaveny terapii červeného světla. Tímto procesem hojení pokožky se také zlepšuje její struktura a úroveň vlhkosti.
Další novinkou je jedinečná léčivá a kosmetická řada Vertera, obsahující buněčný gel nebo peeling z mořských řas, sloužící k hlubokému pročištění pokožky, odstranění mrtvých buněk, zvýšení tonusu pokožky a ke zvýšení účinnosti následných kosmetických procedur. Návštěvníci letošního veletrhu se mohou těšit na opravdové top novinky v oblasti anti agingu na 100% přírodní bázi, na spoustu zajímavostí v péči sama o sebe, na kadeřnické a makeupové show, ale třeba i na ochutnávku nápoje s názvem EPICAO, jež je naprostou novinkou v oblasti „superfoods“ složený z nepraženého kakaa a vzácné houby s názvem Chaga, který detoxikuje organismus, působí jako prevence a stimulant vlastní imunity, a dodá organismu potřebné minerály. Je na co se těšit.
Více informací najdete na: www.veletrhkosmetiky.cz