Rebecca je na dvě děti sama, přesto za pár tisíc vykouzlila úžasnou koupelnu

Vaše zprávy

I koupelna si zaslouží vaši pozornost a pravidelnou rekonstrukci. Rebecca Andrews dokázala, že nízký rozpočet nemusí být překážkou. Podívejte se, jakým způsobem z neútulné místnosti vykouzlila úžasnou koupelnu!

12 fotografií
Čtěte také:
Rekonstrukce koupelny za pár korun a bez nutnosti výměny obkladů

Jde to
Rekonstrukce je strašákem většiny lidí. Pojí se s ní spousta práce a plánování, ale hlavně finanční náročnost. Koupelna patří k těm nejnákladnějším v celém bytě. Je potřeba vyměnit sanitární techniku, obklady i vanu a sprchový kout. A tak stále ještě existují byty, kde jsou stěny obložené bakelitem a sololitovými deskami a umyvadlo v rámci úspory prostoru ční nad vanou. Kreativní maminka Rebecca Andrews z Austrálie ale dokázala, že i s minimem peněz může koupelna projít velkou proměnou.
Po ruce
Maminka dvou dětí neměla nikdy peněz nazbyt, a tak musela hledat řešení, které nezruinovalo její rozpočet. Na omšelou a zastaralou koupelnu bez barev se ale už nemohla dál dívat a přišla na způsob, jak ji proměnit v oázu klidu a na první pohled designovou záležitost. A to vše za pouhých 710 dolarů, což odpovídá 14 tisícům korun.
Na přeměnu použila dlaždice, směs skleněných oblázků z přírodního kamene a zářivě zbarvených kamenů. Každý večer trávila v koupelně se špachtlí v ruce a lepila na vanu jeden střípek za druhým a vytvářela originální obrazce. Zatímco na stěny polepila výhradně černou barvou a co nejhladšími kamínky, na vanu použila modrou, šedou, červenou a krémovou barvu. Stačilo přetřít pryskyřicí, aby se vytvořila hladká plocha, a bylo hotovo!

8 fotografií
Čtěte také:
Bydlení herečky Báry Mottlové je snem každé mladé single ženy

Něco navíc
Sám obklad ale nestačil, potřebovala doplňky. Vzala za vděk květinami, které do koupelny přinesly zajímavý barevný akcent a trošku života. Soška plameňáka sice s ničím neladí, ale dodává místnosti punc luxusu.
Na povedenou proměnu a pro špetku inspirace nahlédněte do galerie.