Houslistka Vanessa-Mae vystoupí v Ostravě. Od pořadatelů chce letenku pro psa

Koktejl

„Někdo se na to může dívat jako na hvězdné manýry. My, co jsme v branži, víme, že to jsou jen legální požadavky profesionální umělkyně. Představte si, že jste na světovém turné dva roky. Musíte si připravit detailně program a vše, i ty největší drobnosti, zanést do smlouvy. Od Vanessy se vyžaduje profesionální výkon, a proto se musí cítit pokud možno dobře,“ popisuje promotér koncertu Dalin Vajčner.

 

S tím podle něj souvisí i její požadavek na teplotu v Ostravar Aréně nebo prezidentské apartmá v hotelu, do kterého si houslistka nadiktovala vybavení profesionálního nahrávacího studia. „V hotelu chce také zkoušet, takže díky sehrávání s muzikanty bude mít celý hotel pěkný koncert. Ale to žertuji. Hotelové pokoje totiž bývají dobře utlumené,“ dodal Dalin Vajčner.

Houslistka ostravskému publiku představí to nejlepší ze své hudební kariéry. Hudební dojem umocní i vizuální show a stage ve tvaru srdce, na které se hudebnice sama podílí. Vstupenky jsou v předprodeji v síti TicketLIVE.
Svými fúzemi klasické a populární hudby oslňuje Vannesa-Mae publikum po celém světě. Díky nesmírné popularitě prodala přes 10 milionů desek ve více než 100 zemích světa. Už v deseti vystupovala s Londýnskou filharmonií. Od šestnácti let míchá styly a nabízí je s roztomilým úsměvem a šarmem.„Díky Vanesse Mae mohly miliony fanoušků MTV objevit například Bachovy fugy. Vannesa-Mae, kterou prestižní časopis People zařadil mezi padesátku nejkrásnějších lidí planety, patří k nejúspěšnějším britským umělcům, ale věnuje se i sportu. Jako lyžařka reprezentovala Thajsko na olympijských hrách v Soči,“ uvádí v tiskové zprávě Roman Helcl z mediálního zastoupení pořadatelů koncertu.