Úžasné překvapení pro nevěstu a ženicha od nejlepšího přítele.

Koktejl

Nejčastěji se většina svatebních hostů soustředí na nevěstu a družičky. Ale pro samotného ženicha, který je asi velmi nervózní z celého svatebního příběhu a zoufale potřebuje spolehlivého člověka, který mu pomůže projít všemi obřady, svatební svědek je ten, kdo k němu přichází ve správný čas a jeho doslova spasitel. To platí zejména pro Frantiska a Jacoba – nejlepších přátel od dětství.

Když se Jacob rozhodl oženit, chtěl František udělat vše pro to, aby zorganizoval pro svého přítele nejúžasnější svatbu.

Přátelé a příbuzní měli pro Františka vždy zásadní význam. Nezáleží na tom, v jaké situaci, ale vdžy podal pomocnou ruku.

Když byl František jedním ze sedmi mladých lidí, kteří měli nehodu, byl jeho přítel Jacob jediný, kdo mu pomohl přežít toto strašlivé období svého života. Zlomil si obě nohy a ležel několik měsíců v nemocničním lůžku. Jacob mu pomohl zotavit se a naučil ho znovu milovat život. Jacob byl jediný člověk, který se objevil vedle něj, když skutečně potřeboval pomoc.

Jacob tam byl také, když František přišel o práci. Byl propuštěn, a to bez vazneho důvodu. Víte, že někdy dochází k propouštění, zdálo by se neočekávaně, bez známek, že zaměstnavatel plánuje propustit pracovníky. V životě Františka to bylo velmi tezke období, ale jeho nejlepší přítel ho neopustil v obtížné situaci. František potřeboval peníze, aby zaplatil účty a dokonce narazil na láhev! Jacob byl jediný, kdo mu pomohl dostat se z dluhů.

Když se Jacob rozhodl oženit, rozhodl se František uspořádat pro svého přítele nejlepší svatbu. Chtěl dát skvělý dárek! Nemohl se však pochlubit dobrým příjmem. Měl práci, ale plat byl nízký. Snil o dobré práci, novém autě a domě u moře. Ale teď si to nemohl dovolit!

Nyní byl hlavním úkolem připravit nezapomenutelný svatební dárek pro nejlepšího přítele!

Náhlé volání ho přimělo vrátit se do reality. Zpráva ze Slovenska ho šokovala. Jeho starý strýc zemřel a zanechal Františkovi veškerý majetek: několik myček aut, nový teréňák a cca 200 000 eur na bankovním účtu. František tomu nemohl uvěřit!

Je samozřejmé, že nyní mohl koupit něco zvláštního pro nevěstu a ženicha. Věděl, že Karolina, nevěsta, sní o dovolené v Karibiku. Ale do teď si to nemohli dovolit.

Po svatebním obřadu přišel František k páru a oznámil, že jim koupil lístky a rezervoval hotel v karibském letovisku. Týden po svatebním obřadu se mohou vydat na cestu svých snů.
Neni třeba dodávat, že každý byl šokován. Nevěsta byla velmi šťastná, protože její sen se konečně splnil. To bylo úžasné!

Unknown

Ve společnosti Denik CZ chceme poblahopřát Frantiskovi ke sdílení tohoto příběhu. Na první pohled je to jednoduchý příběh, ale bez ohledu na to, učí nás být vděční a ukazuje, jaké skutečné přátelství je. Co si o tom myslíte? Máte takové přátele?

Líbí se vám naše novinky? Chcete sledovat naše blogové příspěvky? Právě teď si můžete zakoupit měsíční předplatné za pouhých 199 Kč a už vám nic neunikne!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *